Główny otolaryngolog w kraju: „Związane z wiekiem zmiany w komórkach czuciowych i uchu środkowym prowadzą do głuchoty. Jest droga do zbawienia, ale nie dla każdego”

Rondo na pl. Chrapka w Toruniu oficjalnie otwarte po przebudowie.

Katarzyna Soltys: „Gwarantuję, że każda osoba z chorobami słuchu otrzyma w cenie promocyjnej preparat , który pomoże wyeliminować problemy ze słuchem i zapobiec głuchocie”

Z konferencji prasowej Katarzyny Soltys, specjalista w dziedzinie otolaryngologii: „Ponad połowa ludzi po 45 roku życia traci słuch z powodu związanych z wiekiem zmian w komórkach czuciowych i uchu środkowym. Operacje są bezużyteczne i niebezpieczne. Co czwarta osoba staje się całkowicie głucha”

Ekskluzywny wywiad z Katarzyną Soltys, specjalistą w dziedzinie otolaryngologii: „Dlaczego ludzie po 45 roku życia szybko tracą słuch i jak uchronić się przed całkowitą głuchotą?”

Reporter: Dlaczego Pani uważa, że ubytek słuchu związany z wiekiem jest poważnym problemem?

Katarzyna: Czy wiesz, ile osób całkowicie straciło słuch w 2019 roku? W naszym regionie ponad 34 tysiące osób stało się całkowicie głuchych. Około 55 tysięcy osób znajduje się na skraju głuchoty. Czyli faktycznie 90 000 osób straciło słuch. Związane z wiekiem zmiany w uchu środkowym i komórkach czuciowych występują u wszystkich, niezależnie od stanu fizycznego. A jeśli 50 lat temu obciążenie słuchu nie było tak duże, teraz hałas w mieście stał się o kilka rzędów wielkości silniejszy.

Utrata słuchu związana z wiekiem z biegiem czasu nieuchronnie prowadzi do całkowitej głuchoty i powoduje niepełnosprawność

Dlatego utratę słuchu uważam za niezwykle groźną chorobę, która w tej chwili jest jednym z liderów wśród wszystkich chorób w Europie. Często słyszymy o raku i onkologii, ale spójrzmy prawdzie w oczy, raka ma 3-4% ludzi, a spadek słuchu po 40-45 latach doświadcza każdy.

Reporter: Dlaczego specjaliści nie radzą sobie z tym? Musicie ratować ludzi.

Katarzyna: Po pierwsze, ludzie często idą do specjalisty w ostatniej chwili. A jeśli idą, to tylko wtedy, gdy już nic nie mogą z tym zrobić i prawie przestają słyszeć. W takim przypadku pozostaje tylko operacja lub aparat słuchowy.

Po drugie, w szpitalach jest teraz ogromny brak kadr. Jak sobie z tym poradzić, jeśli nie ma wystarczająco dużo specjalistów, a brak jest 37%? A spośród tych, które istnieją, ponad połowa ma zakupione dyplomy i generalnie przerażające jest pozwolić im podchodzić do ludzi. Czasami przepisują takie leczenie, że lepiej byłoby, gdyby osoba odpoczywała w domu. I nie mogę ich nie zatrudnić. Każdy ma dyplom, niektórzy nawet z wyróżnieniem. Tylko co z tego... Starsi lekarze, jeszcze ze starej szkoły, fizycznie wymierają, przecież praca jest nerwowa. A ich miejsca zajmują tacy „głupcy”, którzy nie wiedzą, co napisać i w jakiej sytuacji. Z chęcią zwolnię ich wszystkich i zatrudnię wykwalifikowany personel, ale skąd go teraz wziąć?

Reporter: Okazuje się, ze względu na brak normalnych specjalistów w naszym kraju tak poważny problem z chorobami słuchu?

Katarzyna: Nie tylko. Ostro brakuje normalnych preparatów. W aptekach sprzedaje się wszystko, z wyjątkiem tego, co naprawdę może pomóc. Albo stare środki, które nie są w stanie zrobić wiele, albo jakieś nowomodne podróbki, które są drogie, ale mało przydatne. I jeszcze raz powtórzę, młodzi specjaliści chętnie przepisują cokolwiek.   Często są takie preparaty, które mogą chwilowo pomóc, ale jednocześnie uderzą w resztę organizmu tak bardzo, że konsekwencje mogą być niezwykle tragiczne. Tak, i większość tych preparatów nie jest ukierunkowana na prawdziwe leczenie, pomagają tylko tymczasowo.

Ludzie nie otrzymują leczenia i są zmuszeni do noszenia aparatów słuchowych

Wszystko w kompleksie daje taki wynik. Ludzie nie otrzymują leczenia i są zmuszeni do noszenia aparatów słuchowych. Oczywiście istnieją niepubliczne ośrodki medyczne. Ale tam pracują ci sami specjaliści, co w szpitalach. A głównie absolwenci ostatnich lat, to właśnie te, które nic nie rozumieją na temat prawdziwej pomocy ludziom. Ich jedynym zadaniem w niepublicznym centrum medycznym jest wyciąganie pieniędzy. Nie mają za zadanie naprawdę pomóc i leczyć.

Reporter: Co wtedy zrobić ludziom, którzy mają problem ze słuchem, którzy cierpią na szum w uszach oraz mają przewlekłe zapalenie ucha? Czekać na całkowitą głuchotę i niepełnosprawność? Jest Pani wiodącym specjalistą w dziedzinie otolaryngologii, jeśli wie Pani o problemie, to musi go jakoś rozwiązać!

Katarzyna: Oczywiście nie siedzę bezczynnie. Ale problem z kadrami, natychmiast rozwiązać się nie da. Wszystko zależy nie ode mnie, ale od pracy uniwersytetów medycznych. Nie mogę sama uczyć nowych specjalistów. Dlatego nie trzeba czekać na szybkie rozwiązanie tego problemu. Poza tym taka sytuacja jest nie tylko u nas. Rozmawiam z kolegami z sąsiednich województw, prawie wszędzie jest ta sama sytuacja.

Teraz każdy może odzyskać słuch

Ale jest też jasny moment w tej walce o życie ludzi. Udało mi się dokonać wyboru właśnie naszego miasta i okolicy, jako pilota do dystrybucji nowego preparatu, który może wyeliminować problemy ze słuchem i przywrócić go w każdym wieku. W pełni program zostanie uruchomiony dopiero po 6 miesiącach. Ale mieszkańcy naszego miasta mogą dostać go teraz, na sześć miesięcy przed tym, jak ludzie z innych województw będą mieli do niego dostęp.

Reporter: Dlaczego Pani uważa, że to coś zmieni?

Katarzyna: Udowodniono już, że jedynym problemem utraty słuchu jest stopniowe zanieczyszczenie naczyń ludzkiego aparatu słuchowego. W konsekwencji zmniejsza się podaż składników odżywczych, słuch pogarsza się coraz bardziej. Relaton natomiast całkowicie oczyszcza naczynia, rozpuszcza i dosłownie „wymiata” z nich wszystkie osady, które były tam gromadzone przez lata. Od pierwszych dni stosowania ryzyko uszkodzenia ścian naczyń krwionośnych i pogorszenia słuchu zostaje całkowicie usunięte. Co zmniejsza ryzyko całkowitej głuchoty. Człowiek po prostu zaczyna stosować preparat i już wychodzi ze strefy ryzyka.

Moim zdaniem preparat ten może zapobiec niepełnosprawności u kilkunastu tysięcy osób. Dlatego walczyłam o niego jak tylko mogłam i nalegałam na wybór naszego regionu jako pierwszego.

Reporter: Proszę Pani powiedzieć nam więcej o ty, preparacie, jaki jest sekret jego skuteczności?

Katarzyna: Jest to preparat o nazwie Relaton, jeden z najnowszych wynalazków w Europie. W przeciwieństwie do wielu innych środków, nie jest tworzony przez komercyjną firmę farmaceutyczną, tylko przez państwowe struktury naukowe. Stworzeniem preparatu zajmowała się międzyresortowa grupa najlepszych specjalistów naukowych w Europie.

Sekretem jego skuteczności jest specjalna forma witaminy grupy B. Substancja ta jest w stanie wniknąć do cząsteczek cholesterolu i zniszczyć je od wewnątrz - w wyniku czego naczynia aparatu słuchowego zostają oczyszczone, wzrasta odżywienie narządów ucha wewnętrznego, a słuch powraca, aż naczynia znów się zanieczyszczą, ale zajmie to kilkadziesiąt lat. Nie ma już potrzeby obawiać się, że spadek słuchu będzie postępował i prowadzi do całkowitej utraty słuchu. Słuchu całkowicie powraca.

Istotną zaletą Relaton jest to, że zawiera wiele innych witamin, makro - i mikroelementów mających na celu poprawę słuchu.

Oto główne składniki Relaton:

 1. Melatonina ma korzystne zmiany naczyniowe, które poprawiają perfuzję (dopływ krwi) do ucha, chroniąc w ten sposób ucho wewnętrzne przed niedotlenieniem, łagodzi skurcze i bóle, a także korzystnie wpływa na redukcję szumu w uszach ze względu na zdolność do zmniejszania napięcia mięśniowego i łagodzenia skurczów mięśni tensorowych, poprawiając w ten sposób objawy.
 2. Ekstrakt z miłorzębu dwuklapowego ma metaboliczne i neuroprotekcyjne działanie na ośrodkowy układ nerwowy. Właściwości te zapewniają większą przeżywalność komórek ucha w odpowiedzi na uszkodzenia. Również miłorząb dwuklapowy skutecznie redukuje szumy w uszach.
 3. Magnez jest niezbędny do aktywności wielu enzymów w komórkach mózgowych i służy jako kluczowy regulator kanałów wapniowych zaangażowanych w neurotransmisję. W związku z tym magnez odgrywa ważną rolę w nerwowych i centralnych drogach słuchowych.
 4. Cynk i witamina C odgrywają ważną rolę przeciwutleniającą w metabolizmie człowieka, ponadto obie substancje wzmacniają właściwości barierowe organizmu jako całości.

Ważne! W wyniku badań stwierdzono, że - to najlepszy czas na rozpoczęcie stosowania preparatu. Ze względu na stabilizację średniej temperatury procesy metaboliczne w organizmie są przyspieszane, efekt stosowania preparatu jest wzmocniony. Skuteczność jest o 37% szybsza niż w innych porach roku

Reporter: Czy Relaton ma jakieś przeciwwskazania?

Katarzyna: Tylko indywidualna nietolerancja składników. Relaton składa się z naturalnych składników, dlatego jest całkowicie bezpieczny dla wątroby, która zwykle bardzo cierpi podczas przyjmowania prawie każdego preparatu.

Preparat jest stworzony przez niezależne fundacje medyczne. Właścicielami formuły preparatu też są fundacje. Produkcja jest obecnie prowadzona na podstawie zdolności fundacji i zaczyna się rozwijać. Dlatego preparat jest sprzedawany tylko w ramach specjalnego programu.  Oczywiście, gdyby właścicielem preparatu Relaton była firma farmaceutyczna, byłby sprzedawany za szalone pieniądze. Ale w tym przypadku preparat jest dystrybuowany ze zniżką!

Zakładano, że preparat trafi do sprzedaży dopiero za 6 miesięcy, ale udało mi się porozumieć z odpowiednimi ludźmi i zapewnić finansowanie z naszego budżetu. W końcu jesteśmy teraz jedynym województwem w kraju, w którym ludzie mogą zamówić Relaton ze zniżką, uratować się przed operacjami i wyeliminować problemy ze słuchem. Wszystkie zapasy preparatu, które znajdowały się na magazynach, są teraz zarezerwowane dla naszego województwa.

Reporter: Jak ludzie mogą teraz uzyskać Relaton? Potrzebne jakieś zaświadczenia lub paszport?

Katarzyna: Wszystko, czego potrzebujesz, to mieszkać na terytorium naszego województwa. Relaton jest wysyłany bezpośrednio z magazynu i dostarczany pocztą. Uznaliśmy za nieproduktywny pomysł przetransportowania go do województwa i zorganizowania sprzedaży pod pewnym adresem, z długimi kolejkami i czekaniem. Ludzie ze słabym słuchem cierpią każdego dnia, a my nadal będziemy zmuszać ich do stania w kolejkach i doświadczania stresu. A w taki sposób wszystko jest proste - należy złożyć wniosek podając imię i telefon, zaczekać na połączenie, podać adres i dogodny termin dostawy. Potem pójść na pocztę i odebrać Relaton.

Warunki uzyskania Relaton w ramach programu:

 • Mieszkać na terenie, gdzie obowiązuje program
  Skorzystać z promocji mogą tylko mieszkańcy okolic, w których obecnie obowiązuje program preferencyjny
 • Tylko do użytku osobistego
  Jest to konieczne, aby walczyć z dealerami, którzy próbują masowo wykupić Relaton i odsprzedać go za dodatkową opłatą
 • Złożyć wniosek za pośrednictwem oficjalnej strony programu
  Oficjalna strona to gwarancja ceny producenta i ochrona przed dealerami.
  Dla wygody umieściliśmy poniższy formularz.

Oficjalny formularz zamówienia

Nr 29 957 z 30 000 z dnia
Aby otrzymać Relaton w cenie promocyjnej w ramach Regionalnego Programu.
Aby otrzymać Relaton ze zniżką wpisz swoje imię oraz numer kontaktowy w polach poniżej i kliknij przycisk ZŁÓŻ WNIOSEK
Stara cena
78
Nowa cena
39
Poufnie. Twoje dane są wysyłane bezpośrednio do producenta. Nikt poza nim nie ma do nich dostępu.

Reporter: Dziękuję za rozmowę! Mam nadzieję, że kiedy nasi czytelnicy dowiedzą się o tym preparacie, z pewnością użyją go, aby uratować swój słuch!

Dodano 12 godzin temu | Uwaga redakcyjna:Ważna wiadomość! W tej chwili program działa do dnia włącznie. Przed końcem promocji wszyscy chętni mogą uzyskać oryginalny środek Relaton ze zniżką za pośrednictwem oficjalnej strony! Obecnie pozostało: 5 opakowań

Reporter: Jeszcze raz dziękuję. Do zobaczenia!

KOMENTARZE:
Ewelina Prokopczuk

Jestem bardzo wdzięczna za informacje o Relaton. Od dawna szukałam czegoś, co pomoże pozbyć się problemów ze słuchem. Czekam z niecierpliwością na paczkę! Dziękuję!

Irena Lukaszowska

W klinikach naprawdę ciężko trafić do lekarzy, kolejki są ogromne, stojąc można stracić przytomność.

Ireneusz Frunzik

Już dostałem preparat w ramach tego programu. Biorę przez dwa tygodnie, słyszę o wiele lepiej, nie tak jak wcześniej, więc kontynuuję kurację.

Janusz Aleksandrowski

Zamówiłem dla matki, wczoraj dostarczyli. Musiałem tylko odebrać na poczcie. Ale to łatwiejsze niż pójście do lekarza. Teraz już stosuje.

Paweł Ostrowski

Zamawiałem ze zniżką dla siebie i żony. Obaj bierzemy kurację i z każdym dniem staje się coraz lepiej. Mogę już chodzić bez aparatu słuchowego, co jest ogromnym postępem.

Michał Bąk

Ludzie, proszę o pomoc! Ciągle mam szum w uszach, prawie nic nie słyszę. Nie wiem, co robić. Próbowałem różnych środków, ale nie pomagają:(

Mirosław Kan

Zamów Relaton na stronie producenta, nie pożałujesz. Też miałem problemy, czego tylko nie próbowałem. Dziękuję matce za znalezienie tego artykułu i zmuszenie do zakupu. Teraz nie pozostało ani śladu głuchoty. Uwierz mi, zamów, a wszystko będzie dobrze, zobaczysz

Waldemar Kopyłow

Jak kupić ten Relaton?

Zenon Olechowski

Oto link do zamówienia Relaton, tylko pospiesz się, póki jest promocja. Bardzo mi pomógł.

Adam Spacz

Czy ktoś już zamawiał? Ile potrwa dostawa?

Łukasz Wojnarowski

Witam, ja też zamówiłem Relaton na stronie producenta, co prawda dawno temu, wtedy nie było takiej promocji... mocno przepłaciłem, ale nie żałuję. Słuch powrócił po jednej kuracji i przez ponad pół roku słyszę wszystko bez użycia aparatu słuchowego. Paczka dotarła w ciągu trzech dni.

Krystyna Chochłowa

Po prostu niesamowity preparat, polecam wszystkim. Po tym, jak dowiedziałam się o Relaton, nie mam potrzeby w innych preparatach!

Justyna Piastowska

Czy naprawdę jest tak skuteczny!? Wtedy warto zamówić.

Andrzej Szymański

Oczywiste jest, że teraz lekarze chcą tylko pieniędzy, ale że wiodący specjalista będzie o nich mówił w taki sposób, nie spodziewałem się tego.

Grzegorz Wilk

Dobrze, że ten preparat opracowała fundacja, a nie firma farmaceutyczna. Musielibyśmy wtedy zapłacić o wiele więcej.

Maciej Antończyk

Proszę mi powiedzieć, czy ten produkt naprawdę pomoże? Bo lekarze i ich zalecenia nie pomagają.

Jan Walas

Oczywiście! Relaton ma bardzo silny efekt, a co najważniejsze, nie szkodzi zdrowiu. Więc pospieszcie się! Całkowicie pomógł mi wyleczyć ubytki słuchu.

Zofia Cabaj

Dzięki, Relaton bardzo szybko pomógł! Zamówiłam na oficjalnej stronie producenta! Nie zwlekajcie, lepiej pozbyć się tych problemów ze słuchem teraz, niż stać się niepełnosprawnym i nosić aparat słuchowy.

Danuta Bełza

Zamówiłam i już odebrałam. Naprawdę ze zniżką...nigdy bym nie uwierzyła. Zakończyłam kurację, już drugi tydzień, jak cieszę się, że słyszę wszystko i nie muszę pytać dwa razy

Anna Potapiuk

Wynik po prostu przekroczył moje oczekiwania. Szum w uszach minął w ciągu 30 dni! Zamówiłam kilka paczek dla moich przyjaciół, którzy mają ten sam problem.

Alina Moser

Dzisiaj właśnie zamówiłam.
Jest świetna promocja, więc pospieszcie się!
Zamawiałam ze zniżką na oficjalnej stronie producenta, bardzo szybko oddzwonili do mnie i potwierdzili zamówienie.

Celina Ramoch

Mój przyjaciel w prywatnej aptece znalazł Urotrin o 3 razy drożej, więc nie odważył się kupić, szkoda było pieniędzy. Kiedy zobaczyłam tutaj zniżkę - natychmiast zamówiłam. Z każdym dniem czuję się lepiej, ale nie wydaje się to niczym niezwykłym.

Zofia Hyżyńska

Używam Relaton, przywiozła mi go przyjaciółka. Pozbyłam się problemów ze słuchem przez jakieś dwa i pół miesiąca, a teraz ciągle trzymam Relaton w apteczce, na wszelki wypadek.

Aleksander Malkowski

Nigdy bym nie pomyślał, że w rzeczywistości można zamówić preparat z taką zniżką.

Urszula Świder

Mój krewny po udarze miał problemy ze słuchem. Kupiłam mu ten Relaton. Jest oczywiście leniwy, ale nawet po kilku tygodniach przyjmowania poczuł poprawę. Pozostało jeszcze trochę do całkowitego wyzdrowienia.

Anna Zubarska

Ludzie, powiedzcie mi, gdzie kupowaliście? W aptekach Relaton nie jest sprzedawany. Chciałabym nie wpaść na podróbkę, o ile rozumiem, nie będzie to miało żadnego sensu.

Andrzej Wilczyk

Jeszcze raz powtarzam, dla tych, którzy nie rozumieją napisanego w artykule: Relaton można zamówić TYLKO na oficjalnej stronie producenta, aby nie popełnić błędu wystarczy kliknąć przycisk Przejdź do strony producenta tuż poniżej! Specjalnie dla mieszkańców Vangaži można dostać preparat w ramach programu. Pospiesz się z zamówieniem, program niedługo się skończy!

Michał Berdus

Mam problemy ze słuchem, ciągle cierpię. Znajomi zalecili kupić ten Relaton. Okazało się, że to świetny preparat. Przywróciłem słuch w ciągu miesiąca. Teraz to mój ratownik.


Zostaw komentarz

Dziękujemy!
Twoja opinia została przesłana do moderacji.

Jesteś z Vangaži? Zaczekaj!

W mamy największą liczbę skarg dotyczących problemów ze słuchem, szumu w uszach i przewlekłego zapalenia uchzy!


Tylko jeden dzień - można zamówić Relaton w cenie promocyjnej!

Zamów ze zniżką